Przyznano stypendia dla studentów 2013 PDF Drukuj Email

Przyznano stypendia  dla uzdolnionych studentów

z  Dębna, Giedlarowej, Brzózy Królewskiej oraz Huciska  !!!

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska, Stowarzyszenie Rozwoju Giedlarowej oraz Gmina Leżajsk pragną poinformować, że w dniu 27sierpnia zebrała się Komisja Stypendialna powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno celem wyłonienia stypendystów lokalnego  konkursu  stypendialnego w ramach Programu  ,,Agrafka Agory - stypendia edukacyjne dla studentów” - partnerskiego programu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Agory.

Wnioski o przyznanie stypendium złożyło trzynastu studentów zamieszkujących Gminę Leżajsk, spośród których Komisja wytypowała siedem osób, które w okresie od października 2013r. do czerwca 2014r. będą otrzymywać stypendia wysokości 380 złotych miesięcznie.

Oto lista ,,szczęśliwców”

Izabela Grabarz- Hucisko

Karolina Szpunar- Brzóza Królewska

Agnieszka Simemko -  Dębno