Przyznano stypendia dla uzdolnionych studentów z Brzózy Królewskiej, Dębna, Giedlarowej, StaregoMiasta, Huciska i Wierzawic !!!! PDF Drukuj Email

stypendysci 2014   Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska pragnie poinformować, że w dniach 26 i 29 sierpnia 2014r. zebrała się Komisja Stypendialna celem wyłonienia stypendystów lokalnego konkursu stypendialnego w ramach Programu ,,Agrafka Agory - stypendia edukacyjne dla studentów”partnerskiego programu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Agory. Z wniosków złożonych przez studentów zamieszkujących Gminę Leżajsk, Komisja wytypowała dziesięć osób, które w okresie od października 2014r. do czerwca 2015r. będą otrzymywać stypendia wysokości 380 złotych miesięcznie.

Oto lista ,,szczęśliwców”

Monika Grabarz- Brzóza Królewska

Karolina Krawiec – Brzóza Królewska

Katarzyna Kowalska-Hucisk