Piknik Rodzinny – Święto Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej - 1.06.2014 PDF Drukuj Email

Dyrekcja Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej, Wójt Gminy Leżajsk, Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska zapraszają mieszkańców 1 czerwca br. (niedziela) od godz. 14:00 na „Piknik Rodzinny – Święto Zespołu Szkół", który odbędzie się na terenie szkoły.

Program pikniku:
• Występy zespołów szkolnych
• Mecz piłki nożnej (samorządowcy – rodzice uczniów ZS)
• Gry i zabawy dla dzieci (poprowadzi „Dj Irek")
• Występy zespołów muzyczno – wokalnych z Brzózy Królewskiej

Do dyspozycji uczestników będzie plac zabaw dla dzieci (zjeżdżalnie, trampoliny, huśtawki).

W trakcie trwania pikniku Panie w wieku 25 – 59 lat mogą wykonać bezpłatnie badania CYTOLOGICZNE w mammobusie w godzinach od 13:00 do 17:00 który znajdował się będzie obok szkoły.
Badanie prowadzone będzie, przez Ośrodek Diagnostyki Chorób Nowotworowych Fundacji „SOS ŻYCIE" z Mielca.